poniedziałek, 9 lipca 2012

Harper's Garage (summer mix + download)Regularnie w niedzielnej Funkadelii w Czwórce - i ku radości wielu słuchaczy - prezentuję i przypominam klasyczne 2-stepowo-garage'owe produkcje sprzed kilkunastu lat. Dzisiejsza pozytywna reakcja na takie właśnie powyginane, swingujące rytmy i brzmienia na pewno cieszy. Tym bardziej, że dekadę temu większa część polskiej klubowej publiki (szczególnie ta stołeczna), przyzwyczajona do prostych jak drut rytmów oraz pompującego, ewentualnie filtrowanego disco-house'u nie wiedziała co przy takiej muzyce na parkiecie ze sobą i swoim ciałem czynić. Dobrze pamiętam 2-stepową imprezę z MK Feverem w warszawskim klubie Muza - parkiet dość szybko opustoszał (choć tak naprawdę nie zdążył się dobrze zapełnić) a osobami mającymi największą frajdę z muzyki byliśmy my sami.  

Powyższe myśli przyszły mi do głowy już po nagraniu miksu i tuż przed opublikowaniem go na blogu. Nie ma wiec tutaj żadnej ideologii ani morału. Jest za to moja półgodzinna 2-stepowo-garage'owa selekcja przygotowana z myślą o sezonie letnim. Tym razem bez pogoni za nowościami za to z wieloma klasycznymi nagraniami oraz kilkoma nowymi produkcjami (gdy piszę te słowa jedno nagranie wciąż jeszcze przed rynkową premierą). W sumie 11 utworów. 

Tym razem bez dokładnej tracklisty (niech gra muzyka) ale wśród wykonawców m.in. El-B, Zed Bias, Sunship, K Warren, Skinnz, Duncan Powell, Scott Garcia etc..

Miłego (2)stepowania i wywijania biodrami.
ps.
 tutaj znajdziecie  mój ubiegłorocvzny letni miks - tym razem w bardziej house'owym wydaniu:
http://www.mixcloud.com/harperboogie/harper-looking-for-the-summer-selection/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz