poniedziałek, 18 listopada 2013

ZED BIAS in Poland (23.11) + promo MixJuż w najbliższą sobotę (23. 11)  przybywa do Polski Zed Bias, pionier muzyki UK garage, legenda zbasowanych brzmień klubowych, od wielu, wielu lat jeden z moich ulubionych klubowych producentów oraz najczęściej grywany przeze mnie artysta w moich czwórkowych audycjach (Funkadelia i Basstion). Brytyjczyk przybywa do nas promować będzie swoją nową płytę pt. "Boss", a dwa dni po polskiej imprezie, materiał opublikuje słynna i opiniotwórcza firma Swamp 81.

Fragmenty nagrań z albumu "Boss" dostępne są pod tym linkiem:
http://www.surus.co.uk/Swamp-81/Boss-23350.aspx

Wraz z Zedem Biasem wystąpi znakomity balangowy wokalista i raper MC Fox (współpracował z takimi artystami jak MJ Cole, Dub Phizix, Chimpo, duetem Swing Ting, projektem Zeda Biasa o nazwie Sleepin Giantz, grupą The Mouse Outfit czy ostatnio z Robem Kempem aka Brackles z firmy Rinse).
Na imprezie zagra również zacna i liczna ekipa skupiona wokół szczecińskiej załogi Bass and Culture (sprawcy całego "zamieszania'), Buszkers z firmy U Know Me, a także moja skromna osoba.

Miejsce akcji: Szczecin, kluby Wasabi i Odra Zoo (ten sam budynek - tzw. "Kamienica Kolumba").

Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/213096322203135

Oczywiście na takiej potańcówce wypada, ba!, trzeba stawić się osobiście, jeśli jednak coś Was przed tym powstrzyma, informuję, że bezpośrednia transmisja z imprezy odbędzie sie w moim sobotnio-niedzielnym Basstionie w Czwórce (od północy do 4 rano).


 W ramach rozgrzewki przygotowałem taki oto szybki miks, wypełniony bardziej aktualnymi, funkowo-house'owymi produkcjami Dave'a Jonesa, zebranymi z ostatnich dwóch, może trzech lat. Kilka utworów to tegoroczne prace "Bossa" ("Luther" oraz remiksy Queenie i  Clean Bandits), a miks zaprezentowany został w czwórkowym Basstionie.

HARPER - Zed Bias Promo Mix tracklista:
MIGHTY MOE - Arriba (Zed Bias mix)
ZED BIAS - Neighbourhood (Roska remix)
ZED BIAS & OMAR - Dancing (instr)
SLEEPIN GIANTZ (Zed Bias + Rodney P & Fallacy) - Badungdeng
BABY BLUE - Play (Zed Bias Dub)
ZED BIAS - Reminiscence About The Future
QUENNIE - And Every (Maddslinky remix)
CLEAN BANDIT - Mozarts House (Zed Bias Maddhouse Mix)
ZED BIAS - Luther
ZED BIAS - Yagga feat. Serocee

----->   D O W N L O A D <-----


Do zobaczenia w Szczecinie!  
 
ps.
W ramach uzupełnienia tematu, polecam Wam niezwykle szczery i myślę, że ważny wywiad udzielony przez Brytyjczyka internetowemu magazynowi Fact. Śmiem nawet twierdzić, że to lektura obowiązkowa. 
http://www.factmag.com/2010/09/20/zed-bias-shooting-stars/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz