środa, 9 maja 2012

Oris Jay - new album and free download (LFO refix)


Oris Jay (aka Darqwan), legenda i jeden z pionierów zbasowanych brzmień klubowych (m.in. tych garage'owych czy dubstepowych), powraca na rynek z autorskim albumem!
Co ciekawe, będzie to dopiero jego pierwsza długogrająca płyta w dorobku.
Materiał nosi tytuł "To The Fly" i zawiera 12 premierowych produkcji Orisa Jaya stworzonych z udziałem takich gości jak m.in. Toddla T, Pinch, MC DRS czy Trigganom.  
Na albumie, którego premierę wyznaczono na 30 lipca 2012 roku,  pojawią się takie gatunki jak garage, dubstep, dancehall, grime, jungle czy house.

Oto pełna tracklista:

1. Flow So Hot feat. MC Shinobi
2. Don't Know Who
3. Boosi
4. Heathen Sound feat. MC DRS (Broke 'N' English)
5. Steels
6. To The Fly
7. I'm Chosen feat. MC Ranking
8. Flashing Light "Pause & Repeat" feat. Harper Lake
9. Perplex feat. Aitcho
10. Raze feat. Amit
11. Go Girls feat. Toddla T & Trigganom
12. Zen feat. Pinch

Album zapowiada się naprawdę ciekawie i grubo (i tak równiez brmi) a jako dopełnienie owej ekscytującej nowiny nieoficjalny break-stepowy remiks (dokładnie "refix") klasycznego nagrania LFO "LFO" popełniony przez naszego Orisa.. Remiks znakomity, do tego za darmo - ja na Waszym miejscu natychmiast wykorzystałbym opcję "download".


Na wszelki wypadek - dla przypomnienia i porównania - nieśmiertelna wersja oryginalna:

 

A tutaj na zaostrzenie apetytu jeszcze jedno darmowe nagranie Orisa Jaya (jako Darqwan) oryginalnie wydane na kompilacji "Evangeline" przygotowanej przez Mary Ann Hobbs i wydanej przez firmę Planet Mu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz