środa, 13 czerwca 2012

LV feat. Okmalumkoolkat - Sebenza (Hyperdub)

Wspominałem juz na blogu o nadciągającym nowym i tym razem bardziej afrykańskim albumie projektu LV. Również o tym, że tym razem materiał opublikuje słynna  firma Hyperdub (debiutancki album "Routes" w roku ubiegłym wydała firma Keysound Recordings).

Własnie pojawił się teledysk do tytułowego nagrania z nowej  płyty LV pt. "Sebenza". Video nakręcono w Johannesburgu (RPA) a partię wokalną wykonał Okmalumkoolkat, czyli ten sam wokalista, który wystąpił w przebojowym "Boomslang".Premiera albumu pod koniec sierpnia  najpierw jednak - dokładnie 23 lipca - do sklepów trafi nowa EP-ka  grupy LV pt. "Get A Grip".

Oto jej pełna zawartość:

1. Sebenza feat. Okmalumkoolkat
2. Get a Grip feat. Mumdance
3 Zulu Compurar feat. Okmalumkoolkat

Nowe nagrania LV juz niebawem w FUNKADELII w Czwórce.

W ramach rozgrzewki przed nową płytą LV proponuję sprawdzić doskonały afrykański miks przygotowany przez członka grupy - producenta o pseudonimie Okzharp (aka Gerv).
Miks powstał na zamówienie Martina Clarke'a, czyli szefa firmy Keysound Recordings i dostępny jest do pobrania tu: Okzharp's Night Drive After-Party BumbleTaxi mix

Jako uzupełnienie posłuchajcie jeszcze nowego remiksu popełnionego przez naszych bohaterów na potrzeby paragwajsko-londyńskiego tria o nazwie Lopez:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz