środa, 5 września 2012

SINISTARR - September Mix plus "Lost Angles EP"

Pochodzący z Detroit (a obecnie mieszkający w Denver) Jeremy Howard aka Sinistarr to producent kojarzony głównie z muzyką drum'n'bass i z publikacjami w barwach takich słynnych "połamanych" wytwórni jak Metalheadz, Creative Source, Hospital czy Renegade Hardware.


Ostatnimi czasy w muzyce Amerykanina coraz wyraźniej słyszalne są fascynacje muzyką techno (Detroit zobowiązuje), footworkiem czy bardziej elektronicznymi, IDM'owymi  brzmieniami. Dobitnym tego przykładem jest np. jego nowy własnie wydany materiał "Cetera EP" przygotowany dla firmy Hit & Hope
...nowy, jeszcze niewydany materiał, który ukaże się nakładem firmy Loose Square prowadzonej przez Chrissy'ego Murderbota...ta oto, w końcu dostepna (choć nie do końca oficjalna) produkcja Sinistarra


... a także jego nowy, eklektyczny i bardzo ciekawy miks DJski (pierwszy od dłuższego czasu)  udostępniony właśnie przez naszego bohatera:

Azealia Banks - 1991
Disclosure - Boiling (Medlar Remix)
Keith Kemp - Son of Derrick
Portishead - Machinegun (Jimmy Edgar Edit)
Om Unit - The Timps
Sinistarr - Cetra
Dj Deeon - Let me Bang (Jam City Refix)
Japanese Telecom - Character Maps (Perspects Remix)
Lone - Coreshine Voodoo
Africa Hitech - Out In The Streets
Mouse On Mars - They Know Your Name (Machinedrum remix)
Sinistarr - Gaiden
Manni Dee - Viaduct (Deft Remix)
Silent Dust - Love Sundered
ASC - The Depths
Om Unit - Ulysees
Villem - Shimmer
Daat - Orange Line
Symmetry - Mind Games
GB (gifted and blessed) - Analogous

 * * *

Aktualizacja (10 wrzesnia)
Właśnie dotarło do mnie promo wspomnianej rave'owo-footworkowo-jungle'owej EP-ki Sinistarra przygotowanej dla firmy Loose Squares z Chicago. Materiał nosi tytuł "Lost Angles EP", składa się z trzech nagrań i wszystkie  solidnie "kopią tyłek". Szczególnie "Western Ting (Gyangsta)" oraz "Ross" (oba już w moim DJ'skim kejsie). Fragmenty EP-ki zaprezentuję z pewnością w najbliższej Funkadelii. 
Okładka wygląda tak:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz